Nie daj wyłączyć się z życia bólowi!

Plastry na ból pleców Dorseo

Ból pleców odbiera Ci radość z życia?

Tempo dzisiejszego życia jest zawrotne. Starając się nad nim nadążyć, eksploatujemy się nadmiernie, a skutkiem tego może być ból stawów, obrzęk, a nawet trwałe zwyrodnienie, które zaniedbywane przez lata, znacznie utrudnia skuteczne leczenie stawów. Ważne, by nie próbować “przechodzić” urazu. Może to jeszcze bardziej zaognić problem.

Co jednak zrobić w sytuacji, gdy pojawia się obrzęk, a brakuje pieniędzy na fizjoterapię, która nie gwarantuje poprawy? Dobra wiadomość jest następująca: choroba zwyrodnieniowa stawów może być wyleczona w domu. Ból zmniejsza magnetoterapia, która jest obecnie jedną z najbardziej innowacyjnych metod radzenia sobie z dolegliwościami takimi jak reumatoidalne zapalenie stawów.

Zdrowe plecy to magnetoterapia

Magnetoterapię, a właściwie jej skuteczność, charakteryzują magnesy na leczenie bólu. Działają one na przyczynę, a nie na objaw, tak jak leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Objawem jest np. napięcie mięśniowe. Co zatem może być przyczyną?

Samo napięcie może być efektem stresu oksydacyjnego – stanu, w którym zaburzona zostaje równowaga organizmu. Z kolei utrata równowagi między utleniaczami i przeciwutleniaczami może przyczyniać się do rozwoju wielu poważnych chorób. Zapalenie nerwów to tylko jedna z nich.

Magnes, który zatrzymuje ból?

Obecnie istnieją dwie formuły, które najskuteczniej zwalczają bóle kręgosłupa. Są to plastry Dorseo oraz wkładki Ból-STOP. Obie te formuły, choć różnią się między sobą, oparte zostały na magnetoterapii. Formuła plastrów Dorseo ma moc aż 900 Gaussów! Ból-STOP to magnetoterapia oparta o wkładki, które dzięki odpowiedniej konstrukcji, uciskają chore nerwy, poprawiając ukrwienie ciała, co przynosi ulgę i pozwala wydalić toksyny z organizmu.

W zależności od przyczyny (stany pourazowe, przeciążone mięśnie), gdy konieczne jest leczenie stawów, warto zdecydować się na magnetoterapię – nieinwazyjną metodę leczenia. Warto dodać, że pacjenci ulgę w bólu czują niemal natychmiast po jej zastosowaniu. Twoje stawy zasługują na szansę!

Zostaw opinię o artykule: "Nie daj wyłączyć się z życia bólowi!"

Napisz co sądzisz o tym artykule:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*